Fotografia Poznań | Cała Polska

Tematem mojej fotografii jest i nieustannie pozostaje człowiek, jego piękno i osobowość, będące centrum w takim samym stopniu sesji portretowych, jak i fotografii ślubnej. Uwiecznianie na zdjęciach tego ulotnego piękna, przemijających chwil, które wolelibyśmy zapamiętać, jest moją pasją od lat, a niedawno stało się również sposobem na życie. Wieloletnie spełnianie się w pasji fotografii wyposażyła mnie we wszystkie niezbędne cechy, jakie powinien posiadać profesjonalny fotograf w Poznaniu. Pracuję na trzech różnych, nieco odmiennych siebie polach – fotografii portretowej, fotografii ślubnej, oraz fotografii mody, z których każda wydaje mi się na swój sposób interesująca i wyjątkowa. Doświadczenie zdobyte przy sesjach modowych wykorzystuję na ślubach, i odwrotnie, co składa się na moje wyjątkowe i unikalne postrzeganie otaczającej rzeczywistości. Pracuję przede wszystkim na terenie miast Poznań, Warszawa i Zielona Góra – jestem jednak otwarty na zlecenia fotograficzne na terenie całej polski, a tak właściwie – całego świata. Przy sesjach portretowych współpracuję – zależnie od życzenia klienta – z wizażystkami, stylistkami oraz fryzjerami. Moje zdjęcia publikowane były w wielu pismach poświęconych modzie o międzynarodowym zasięgu, których listę znajdą Państwo na stronie “kontakt”. Moja oferta kierowana jest głównie do osób, które mają dość tandetnych fotografii ślubnych, fotografii portretowych – i szukają czegoś innego, niebanalnego, czegoś w bardziej wyszukanym guście estetycznym. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, zadawania pytań, przedstawienia swoich oczekiwań! Odpowiem na każdą wiadomość.

Zdjęcia ślubne Poznań | Cała Polska

Fotografia ślubna i weselna to utrwalona w obrazach opowieść o uczuciach i emocjach. W żadnym innym dniu małżonkowie nie czują się równie pięknie, równie wyjątkowo, co w dniu ślubu. Fotograf na ślub i wesele w Poznaniu wyłapuje to piękno i zapisuje w niepowtarzalnych obrazach. Wykonanie profesjonalnych zdjęć ślubnych wiąże się z zaangażowaniem fotografa nie tylko podczas ceremonii, ale również przed tym wydarzeniem oraz po nim. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przy realizacji sesji modowych wykorzystuję na ślubach i weselach. Rozumiem Państwa oczekiwania, a moje zdjęcia odzwierciedlają moje wyjątkowe i unikalne postrzeganie otaczającej rzeczywistości. Jako profesjonalny fotograf ślubny z Poznania, gwarantuję, że dołożę wszelkich starań aby nasza współpraca była zadowalająca i owocna. Wykonując zdjęcia pozostaje niewidoczny, a mimo tego wciąż obecny w centrum wydarzeń, dzięki czemu weselni goście czują się swobodnie. Oferuję Państwu najwyższej jakości zdjęcia ślubne w Poznaniu i całej Polsce. W kompleksowy i rzetelny sposób podchodzę do każdego zlecenia. Nie dopuszczam do sytuacji, która w jakikolwiek sposób mogłaby przeszkodzić w profesjonalnym wykonywaniu mojej pracy. Najważniejszy jest dla mnie klient i jego oczekiwania. Jako fotograf ślubny w Poznaniu nieustannie dążę do doskonałości i perfekcji w każdym ujęciu. Jednym z punktów mojej oferty jest sesja ślubna w Poznaniu lub innych miejscach, w zależności od preferencji Państwa Młodych. Gwarantuję że zrealizowana przeze mnie sesja ślubna nawet po upływie wielu lat będzie przywoływać żywe wspomnienia.

Sesja zdjęciowa Poznań | Cała Polska

Profesjonalna portretowa sesja zdjęciowa polega na uwiecznieniu urody i osobowości osoby fotografowanej. Zdjęcia powinny odzwierciedlać nie tylko wygląd, ale również piękno charakteru. Posiadam w tej dziedzinie duże doświadczenie i chętnie podejmę się zrealizowania sesji zdjęciowej. Zależnie od życzenia klienta i jego budżetu, podejmuję współpracę z wizażystkami, fryzjerkami, stylistkami. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio!

Dlaczego warto wybrać właśnie mnie

  • Jestem osobą godną zaufania, otwartą i życzliwą. Z dużą przyjemnością będę towarzyszył Państwu podczas wyjątkowego dnia, wykonując zdjęcia ślubne w Poznaniu i na terenie całej Polski, które zachwycą i wzruszą nawet po wielu latach.
  • W swojej pracy kieruję się przede wszystkim wiedzą, zdobytym doświadczeniem i oczekiwaniami osób zgłaszających się do mnie.
  • Oferuję tylko najwyższej jakości usługi takie jak: fotografia ślubna w Poznaniu, wykonanie portretów oraz zdjęć modowych.
  • Głównym obszarem mojej działalności jest Poznań, jednak chętnie wykonam zlecenia z całej Polski a nawet i świata.
  • Fotografia weselna i ślubna to nie tylko moja praca ale również wielka pasja.
  • Dla mnie najważniejszy jest klient, jego oczekiwania, uczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas sesji.
  • W razie problemu chętnie doradzę i pomogę wybrać najlepszy w danej sytuacji wariant.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu i poznania cennika fotografii weselnej i ślubnej w Poznaniu!