Poznań ❙ Warszawa ❙ Cała Polska


Sesja zdjęciowa

Na portretową sesję zdjęciową umawiamy się w dogodnym dla ciebie terminie. Przy każdej sesji współpracuję z wizażystką, która wykona dopasowany do twojej twarzy profesjonalny makijaż. Koszt takiej sesji to 450zł dla studentów i uczniów, natomiast 600zł dla osób, które etap nauki mają już za sobą. Istnieje możliwość skorzystania również z pomocy stylistki, która przygotuje na sesję 3-4 stylizacje zgodnie z twoimi wytycznymi. Koszt sesji zdjęciowej ze stylistą to koszt dodatkowych 200zł. Jeśli zdecydujesz się na sesję bez stylisty, sam/sama musisz zadbać o stroje. Dobrze, jeśli na sesję weźmiesz ze sobą 3-5 różnych stylizacji. Sesja zdjęciowa trwa około 1,5h, natomiast przygotowanie makijażu to około godziny. Rezultatem jest około 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć. Jestem otwarty na twoje sugestie do klimatu i estetyki zdjęć – jeśli chcesz uzyskać konkretny efekt, dobrze, abyś przygotowała wizualne referencje. Czas oczekiwania na zdjęcia to około dwóch tygodni.

Fotografia ślubna

Koszt pełnego reportażu, od przygotowań do 1 rano wesela to 1800zl + koszta podróży. Rezultatem jest 350 obrobionych fotografii na płycie cd oraz album, w którym znajduje się 30-40 zdjęc. Zawartość albumu możemy ustalić wspólnie, lub wybór najlepszych zdjęc możesz zostawić mi. Oprócz 350 wybranych zdjęc na płycie znajdą się wszystkie pozostałe, posiadane przeze mnie zdjęcia wykonane podczas ślubu, w postaci nieobrobionej. W przypadku reporaży niepełnych, na przykład tylko fotografii wesela, cena dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Jestem otwarty na wasze sugestie i elastyczny! Czas oczekiwania na zdjęcia to około miesiąca.

Sesja ślubna

Koszt sesji ślubnej to 600zł. Może ona odbyć się w dniu ślubu, lub w dowolnym innym terminie. Trwa ona do dwóch godzin i rezultatem jest 15 obrobionych zdjęć. Przy tego typu sesjach również współpracuję z wizażystką. Czas oczekiwania na zdjęcia to około dwóch tygodni.

Fotografia mody

Jesteś projektantem lub producentem? Skontaktuj się ze mną mailowo, abyśmy wspólnie mogli dopasować ofertę do twoich potrzeb.


Paweł Barański Fotografia
Obrońców Tobruku 37
61-695 Poznań
EMAIL:photobaranski@gmail.com
TEL: 664 948 864
FACEBOOK: FACEBOOK.COM/BARANSKIPHOTO
INSTAGRAM: INSTAGRAM.COM/BARANSKIPHOTO