Poznań ❙ Warszawa ❙ Cała Polska


Sesja zdjęciowa

Na portretową sesję zdjęciową umawiamy się w dogodnym dla ciebie terminie. Przy każdej sesji współpracuję z wizażystką, która wykona dopasowany do twojej twarzy profesjonalny makijaż. Koszt takiej sesji to 450zł dla studentów i uczniów, natomiast 600zł dla osób, które etap nauki mają już za sobą. Istnieje możliwość skorzystania również z pomocy stylistki, która przygotuje na sesję 3-4 stylizacje zgodnie z twoimi wytycznymi. Koszt sesji zdjęciowej ze stylistą dodatkowe 200zł. Koszt sesji w studio to dodatkowe 80zł. Jeśli zdecydujesz się na sesję bez stylisty, sam/sama musisz zadbać o stroje. Dobrze, jeśli na sesję weźmiesz ze sobą 3-5 różnych stylizacji. Sesja zdjęciowa trwa około 1,5h w plenerze, 2h w studio, natomiast wykonanie makijażu zajmuje około godziny. Rezultatem jest około 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć. Jestem otwarty na twoje sugestie do klimatu i estetyki zdjęć – jeśli chcesz uzyskać konkretny efekt, dobrze, abyś przygotowała wizualne referencje. Czas oczekiwania na zdjęcia to około dwóch tygodni.

Fotografia ślubna

Koszt pełnego reportażu, od przygotowań do 1 rano wesela to 1800zl + koszta podróży. Rezultatem jest 350 obrobionych fotografii na płycie cd oraz album, w którym znajduje się 30-40 zdjęc. Zawartość albumu możemy ustalić wspólnie, lub wybór najlepszych zdjęc możesz zostawić mi. Oprócz 350 wybranych zdjęc na płycie znajdą się wszystkie pozostałe, posiadane przeze mnie zdjęcia wykonane podczas ślubu, w postaci nieobrobionej. W przypadku reporaży niepełnych, na przykład tylko fotografii wesela, cena dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Jestem otwarty na wasze sugestie i elastyczny! Czas oczekiwania na zdjęcia to około miesiąca.

Sesja ślubna

Koszt sesji ślubnej to 600zł. Może ona odbyć się w dniu ślubu, lub w dowolnym innym terminie. Trwa ona do dwóch godzin i rezultatem jest 15 obrobionych zdjęć. Przy tego typu sesjach również współpracuję z wizażystką. Czas oczekiwania na zdjęcia to około dwóch tygodni.

Fotografia mody

Jesteś projektantem lub producentem? Skontaktuj się ze mną mailowo, abyśmy wspólnie mogli dopasować ofertę do twoich potrzeb.