Poznań ❙ Warszawa ❙ Cała Polska


Fotografia mody

Jesteś projektantem, menagerem lub producentem? Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli wspólnie dopasować ofertę do twoich potrzeb.  Oprócz pracy na sesji i wykonywania zdjęć, oferuję również pomoc w stworzeniu/dopracowaniu koncepcji, która będzie nie tylko doskonała estetycznie, ale też dopasowana do twojej marki, sprzedawanych produktów oraz grupy docelowej.  Pomagam w znalezieniu profesjonalnego zespołu i odpowiednich dla nas twarzy, oraz zarządzam ich pracą tak, abyśmy wszyscy zmierzali w jednym kierunku, a poszczególne elementy sesji współpgrały ze sobą i tworzyły spójną całość.

 

Sesja zdjęciowa

Na portretową sesję zdjęciową umawiamy się w dogodnym dla ciebie terminie. Sesje możemy wykonać w plenerze lub studio. Zależnie od twoich potrzeb i oczekiwań, możemy skorzystać również z pomocy stylisty, wizażystki oraz fryzjera. Jeśli zdecydujesz się na sesję bez stylisty, sam/sama musisz zadbać o stroje. Dobrze, jeśli na sesję weźmiesz ze sobą 3-5 różnych stylizacji. Sesja zdjęciowa trwa około 1,5h w plenerze, 2h w studio, natomiast wykonanie makijażu zajmuje około godziny. Rezultatem jest 10 profesjonalnie obrobionych zdjęć, jednak istnieje możliwość obrobienia dodatkowych zdjęć za dopłatą. Jestem otwarty na twoje sugestie do klimatu i estetyki zdjęć – jeśli chcesz uzyskać konkretny efekt, dobrze, abyś przygotował/a wizualne referencje. Czas oczekiwania na zdjęcia to około dwóch tygodni.

Fotografia ślubna

Rezultatem reportażu ślubnego jest 350 obrobionych fotografii na płycie cd oraz album, w którym znajduje się 30-40 zdjęc. Zawartość albumu możemy ustalić wspólnie, lub wybór najlepszych zdjęc możesz zostawić mi. Oprócz 350 wybranych zdjęc na płycie znajdą się wszystkie pozostałe, posiadane przeze mnie zdjęcia wykonane podczas ślubu, w postaci nieobrobionej. W przypadku reporaży niepełnych, na przykład tylko fotografii wesela, cena dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb klienta. Jestem otwarty na wasze sugestie i elastyczny! Czas oczekiwania na zdjęcia to około miesiąca.

Sesja ślubna

Sesja ślubna może odbyć się w dniu ślubu, lub w dowolnym innym terminie. Trwa ona do dwóch godzin i rezultatem jest 15 obrobionych zdjęć. Przy tego typu sesjach również współpracuję z wizażystką. Czas oczekiwania na zdjęcia to około dwóch tygodni.